פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   גם מיטה כשרה יכולה להיות מעודכנת, מעוצבת ומודרנית

   יש לכם מיטה בהפרדה יהודית? זה לא אומר שהיא צריכה להיות מיושנת. יש מקום לצעוד עם הזמן, לרענן, להתקדם ולהתאים את המיטה שלנו, לצרכים ולטעם שלנו

   גם מיטה כשרה יכולה להיות מעודכנת, מעוצבת ומודרנית

   נכון שכבר המציאו את הגלגל אבל זה לא אומר שלא צריך לשכלל אותו. אם פעם הטלפון הנייד - היה גדול, כבד ואיטי, היום הוא קל מהיר ומעוצב. לא צריך להמציא מחדש, אבל צריך לחדש. אז מספיק עם החידות, באנו היום לדבר על מיטות, או יותר נכון על מיטה בהפרדה יהודית. המיטה הזו משרתת אותנו נאמנה - היא פונקציונלית, היא כבדה, כבר הבנתם... היא מיושנת.

   גם כאן יש מקום לצעוד עם הזמן, לרענן, להתקדם ולהתאים את המיטה שלנו, לצרכים ולטעם שלנו. להפוך את הרהיט העיקרי והמרכזי בחדר השינה לכזה שלא רק מתכתב עם מי שאנחנו אלא גם נותן לנו בבוקר נקודת פתיחה טובה יותר להמשך היום. מיטה כשרה יכולה להיות מיטה מעודכנת, מעוצבת, מודרנית ועדיין פונקציונליות. אפשר גם וגם! וכאן החידוש האמיתי. לא מוותרים על כלום. אפשר גם מיטה זוגית, גם שתי מיטות נפרדות עם גב מיטה מחובר וגם שתי מיטות מופרדות כל הזמן. וכל זה במגוון עיצובים ומגוון חומרים.

   רוצים לראות עיצובים נוספים? חפשו אותנו באינסטגרם.

   את המיטות שראיתם תוכלו למצוא בסניפי "רומיקס מבית ר.א ריהוט" הנמצאים בקריית ביאליק, פתח תקווה, ראשון לציון, אשדוד ואור יהודה. רומיקס מציגים את הדור החדש של המיטה המסורתית ומלווים אתכם בבחירת החומר, הגודל, העיצוב, הצבע - הכל בדרך למצוא את פתרון השינה המדויק עבורכם - גם הקנקן וגם מה שיש בתוכו. כל זה במקצועיות ובאחריות תוך שימוש ברכיבים הטובים ביותר. והבונוס? הכל כחול-לבן.

   פרטים נוספים באתר הרשמי