פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הגיע הזמן לעבוד: פינות עבודה מעוצבות

   חלל העבודה שלנו הוא שילוב של האופי שלנו ושל צרכי העבודה, התרגום של השניים האלה הוא שייתן לנו את התוצאה הטובה ביותר. בשביל שזה יקרה הוא צריך להיות מודולרי ומגוון

   הגיע הזמן לעבוד: פינות עבודה מעוצבות

   פינת עבודה זה קצת אנדרסטיימנט למקום שבו אנחנו מבלים שעות רבות במהלך היום. אבל זה לא רק הזמן במקום הזה, אלא גם האיכות. איכות העבודה שאנחנו מייצרים היא תוצאה ישירה של התאמת סביבת העבודה לצרכים שלנו. אז בואו נתייחס לסביבת העבודה שלנו בכבוד הראוי.

   חלל העבודה שלנו הוא שילוב של האופי שלנו ושל צרכי העבודה, התרגום של השניים האלה הוא שייתן לנו את התוצאה הטובה ביותר. הפיתרון המיטבי יהיה זה שיתגמש עבורנו, יהיה מותאם לנו אישית, ממש. בשביל שזה יקרה הוא צריך להיות מודולרי ומגוון - גדלים שונים של משטחי עבודה, אפשרויות אחסון מגוונות ובגדול יצירתיות בפתרונות - הם המפתח לסביבת עבודה מנצחת.

   רוצים לראות עיצובים נוספים? חפשו אותנו באינסטגרם.

   את פינות העבודה המעוצבות תוכלו למצוא בסניפי "רומיקס מבית ר.א ריהוט" הנמצאים בקריית ביאליק, פתח תקווה, ראשון לציון, אשדוד ואור יהודה. למומחים של רומיקס יש הניסיון והכלים לתפור לכם סביבת עבודה טיילור מייד כזו שתתאים לכם כמו כפפה ליד או כמו חליפה לאוסקר. הם יבינו את הצורך וידעו לתרגם אותו בפועל, לנתב בין מגוון רחב של שולחנות, כונניות, מגירות, ספריות, כוורות ולהוביל אתכם בבטחה לפתרון המושלם עבורכם.

   פרטים נוספים באתר החברה