פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מיטות פלוס - מיטות הנוער שילהיבו גם את ההורים

   לפעמים זה מרגיש כאילו כל מה שהילדים שלנו עושים הוא לבלגן את חדר השינה שלהם כדי שההורים יצטרכו לסדר אחריהם. מיטת קומותיים יכולה להיות פתרון מוצלח מאוד שיעזור להורים - ושיהיה אהוב על גם על הילדים

   מיטות פלוס - מיטות הנוער שילהיבו גם את ההורים

   לא מיטת ילדים, לא מיטה זוגית, אלא איפשהו באמצע. כל נער ונערה מגיעים לשלב שבו הם מתבגרים וצריכים מיטה קצת יותר גדולה מזו שהם ישנו בה עד לפני רגע - ובדיוק בגלל זה כדאי להכיר את מיטה פלוס.

   אחד הדברים המוצלחים ביותר בעיצוב של מיטה פלוס היא העובדה שהרכישה שלהן מלווה בידיעה שהן לא ממש צפויות להתחלף בתוך זמן קצר. המיטות האלו ילוו אתכם מגיל צעיר למשך שנים, ובמקרים מסוימים אפילו עד שישתחררו מהשירות הצבאי - ואולי גם בלימודים לתואר או לתעודה. באחריות.

   העיצובים והתכנונים של מיטה פלוס לוקחים בחשבון את השינויים הרבים שעוברים על אותם צעירים לאורך אותם שנים, וזה דבר שלא צריך להקל בו ראש ולהתפשר על מיטה בינונית, זמנית או אפילו פחות מכך.

   התאמת המיטה לנערים היא משימה מאתגרת, ואם הם יכולים להשתתף בעיצוב שלה, כמו שניתן לעשות אצל "רומיקס מבית ר.א ריהוט", זה יוציא את כולם מאושרים: ההורים מרוצים שהם קונים מיטה בטוחה שתחזיק מספר שנים, עמידה, מחומרים איכותיים ןהמתבגר או המתבגרת יוכלו סוף סוף להרגיש שהם כבר באמת גדלו לבחור עיצוב שיירגש אותם. ושניהם מקבלים מיטה לחיים.

   רוצים להבין במה מדובר? בקרו אותנו באינסטגרם.

   הבחירה במוצר שאמור להחזיק שנים לא אמורה להיות קלה, שכן אף אחד לא רוצה לבזבז את כספו לחינם, אבל ההחלטה יכולה להיות מאוד פשוטה: "רומיקס" מבית א.ר ריהוט לא מתפשרים על איכות, בטיחות ועיצוב - ושלושת הדברים האלה הופכים את המוצרים שלהם, ובהם מיטות פלוס, לכדאיים במיוחד.

   לצפייה בקטלוג המלא בקרו באתר.